PAR MUMS

cropped-jdm_minimeet.jpg Jdm.lv ir sociāls projekts. Projekta vīzija ir popularizēt Latvijā Japāņu automašīnas, Japāņu kultūru, Japāņu auto tūninga stilus, auto un moto sportu. Sekot līdzi aktualitātēm pasaulē un vietējā mērogā, sniegt dažādas intervijas, aprakstus.  Jdm.lv vēlas kļūt par Japāņu automašīnu subkultūru Latvijā, kas apvienotu tehniski domājošus un radošus cilvēkus ar savu viedokli, stilu un dzīves uztveri. Veidot japāņu auto entuziastiem iespēju savstaprēji komunicēt .  JDM.LV – centīsies būt interesants cilvēkiem, kas ir informēti, saistīti ar Japāņu atomašīnām un Jdm kultūru, kā arī tādiem – kas vēl nezina, kas tas ir.

Ar Jdm abrivatūru ir jāsaprot 3 galvenās lietas :
Jdm –  šī 3 burtu abreviatūra  nozīmē (Japan domestic market) ,kas ir  “tīrasiņu” Japānas autobūves produkti, mašīnas, kas domātas Japānas iekšzemes tirgum, atšķirīgi modeļi no EDM (Eiropas tirgus), USDM, (Amerikas tirgus), UKDM (Anglijas), AUDM (Austrālijas) . Mašīnas, kuras nav un nebija  atrodamas nekur citur kā tikai Japānā.
(DIEMŽĒL Tādi “importi” Latvijā ir ļoti maz, nav viegli tādus iegādāties attāluma, cenas un pārbūves dēļ). Jā tas ir visīstākais jdm’s !

 

Jdm stils – ir Japāņu mašīnas, kas paredzētas citiem tirgiem – Eiropai(EDM),ASV(USDM),Anglijai(UKDM),Austrālijai(AUDM) , BET “tūnētas”, uzlabotas – LAI LĪDZINĀTOS, vai pielāgotos tīrasiņu JDM modeļiem. Tas ir – zems klīrenss, Jdm dzinēji, jdm diski, virsbūves daļas, optika (melnie housingi lukturiem, oranžie gabarīti un pagriezieni, dzeltenās miglas, un daudzas citas lietas.)

Jdm.lv portāls – Ir jdm stila portāls, kas apkopo un popularizē visu iepriekš minēto. TAS nozīmē, ka jebkuram cilvēkam, kuram patīk japāņu automašīnas un šis stils ir iespēja, te atrast domubiedrus,citus entuziastus un pat draugus.
KO JDM.LV VAR IETEKMĒT: Tavu Gaumi, tavu piederību, tematiskus tusiņus, zināšanu apmaiņu un sava veida dzīvestila piederību.Tāpēc tiem, kam patīk pievienojaties, palīdziet – rakstat, dalaties ar info, popularizējat jdm.lv, veidojiet interesantas tēmas forumā un uzlabojiet savus Japāņu auto gaumīgi.

 

 

Auto nozares uzņēmumiem ir iespēja izvietot reklāmu mūsu portālā. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties:

Edmunds Ostrovskis

e-pasts: edm@jdm.lv

Tel: (+371) 29393623

 

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.
Ja vēlaties arī finansiāli atbalstīt šī projekta attīstību un noziedot jebkādu naudas summu, dariet to ar paypal palīdzību : Visi ziedotie līdzekļi nodrošinās portāla tehnisko darbību un uzlabojumus. Paldies!